Zapraszamy mieszkańców Brodnicy na bezpłatne badania densytometryczne, które będzie można wykonać 8 września 2021 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w mobilnym punkcie usytuowanym na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Brodnicy (ul. Kamionka 23).

O szczęściu może mówić kierowca berlingo, który dzisiejszego ranka nie zatrzymał się przed znakiem „STOP” przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym i „otarł się ” o przejeżdżającą lokomotywę. Mężczyzna ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi.

Wypadanie i utrata włosów jest problemem dotykającym znaczną część populacji mężczyzn, rzadziej, ale zdarza się ona także u kobiet. Istnieje wiele metod leczenia łysienia, jedną z nich jest transplantacja włosów. Zastanawiając się nad takim zabiegiem warto poznać szczegóły związane z jego przeprowadzaniem.

Namioty aluminiowe mają coraz większą grupę zwolenników. Wykorzystuje się je głównie w celach reklamowych. Aluminiowa konstrukcja takich namiotów zapewnia im stuprocentową trwałość oraz wytrzymałość, dlatego poradzą sobie praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Do tworzenia namiotów z aluminium wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu końcowy produkt charakteryzuje się bardzo długą żywotnością.

Towarzystwo Przyjaciół Kultury „Ziemia Michałowska” w Brodnicy zaprasza na IX Festiwal Piosenki Biesiadnej „od Biesiady do Biesiady” Przegląd Zespołów Artystycznych Brodnica 2019.

Ślub do ważny moment nie tylko dla Pary Młodej. Także druhna przeżywa wesele bliskiej jej osoby i swoją w nim rolę. Taki dzień zasługuje na wyjątkową oprawę i wyjątkową stylizację.

Każdy z nas żyje szybko, a każda wolną chwilę chcemy wykorzystać jak najlepiej. Jadąc w autobusie, tramwaju czy pociągu, wiele osób uczy się języków, słucha audiobooków lub odpręża się po pracy słuchając muzyki. W środkach transportu traci się naprawdę sporo czasu, a można go odpowiednio spożytkować. Bardzo pomagają w tym słuchawki bezprzewodowe do telefonu. Podłączając je możemy robić to, co jest dla nas interesujące, jednocześnie nie przeszkadzając innym.

W ogrzewaniu na podczerwień energia elektryczna przekształca się bezpośrednio w promieniowanie podczerwone, które nagrzewa w danym pomieszczeniu podłogę, meble, ściany, sufit oraz domowników. Pośrednio, dzięki tym elementom nagrzewa się również powietrze.

Korzystasz z miękkich dywaników samochodowych wykonanych z tkaniny? Nie ma w tym nic dziwnego, są estetyczne i sprawiają, że wnętrze auta jest przytulne.

Doświadczenie profesjonalistów dekarskich i ludzi nadzorujących konstrukcje dachów ukształtowało obraz blachy trapezowej będący wypadkową chęci oszczędzenia oraz postawienia na łatwość wykonania pokrycia. Jeszcze dekadę temu, kiedy inwestora napędzał pośpiech a nakłady finansowe musiały zostać skutecznie odchudzone, decydowano się właśnie na blachę kształtowaną w ten sposób. Materiał zaś nigdy nie zawodził, nawet w rękach świeżo upieczonych fachowców. Co jednak dziś może zaoferować ekskluzywnym projektom deweloperskim ten doskonale przygotowany surowiec?