Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji pokrzywdzonego policjanci z Brodnicy zatrzymali złodzieja jeszcze tego samego dnia, w którym doszło do kradzieży.

Do policyjnego aresztu w Brodnicy trafił 57-letni kierowca astry, który miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W minioną sobotę (23.04.) policjant brodnickiej „drogówki” będąc w czasie wolnym od służby, wraz z bratem również policjantem i ojcem policyjnym emerytem, widząc pijanego motorowerzystę, udaremnili mu jazdę i przekazali funkcjonariuszom będącym w służbie.

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 57-letniemu motorowerzyście, którego dzięki anonimowemu zgłoszeniu, zatrzymali brodniccy policjanci.

Dwóch kierowców zatrzymanych wczoraj (24.04.) do kontroli drogowej przez brodnickich policjantów, straciło uprawnienia do kierowania pojazdami.

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniej mieszkance powiatu rypińskiego, która wsiadła za kierownicę auta, mając ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie.

Brodniccy policjanci przemieszczając się przez miejscowość Obórki zauważyli dziwnie zachowującego się rowerzystę.

Wczoraj (3.01.) od wczesnych godzin rannych brodniccy policjanci prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących.

Do policyjnego aresztu w Brodnicy trafił dzisiejszej nocy 30-latek, którego policjanci zatrzymali, bo niestosował się do znaku „zakaz ruchu w obu kierunkach”.

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu kierowcy vw sharana, zatrzymanemu w niedzielę (2.01.) przez policjantów z Jabłonowa Pomorskiego.