Celem konkursu było upowszechnianie czytelnictwa oraz wiedzy o życiu i działalności Ignacego Łyskowskiego, kształtowanie wrażliwości odbioru tekstów literackich, a przede wszystkim upamiętnienie 2021, jako roku Ignacego Łyskowskiego w Mieście i Gminie Jabłonowo Pomorskie.

Przed Świętami Wielkanocnymi 29 marca 2021 r. w gminie Brzozie ogłoszono konkurs pn. „Pisanki w Gminie Brzozie” na najpiękniejsze pisanki Wielkanocne.

W poniedziałek,12 kwietnia 2021 roku, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Zbigniewem Mikuliczem, Skarbnik Barbarą Suchocką oraz Radnym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Kazimierzem Łukasikiem złożyli gratulacje i podziękowali Mikołajowi Jabłońskiemu za godne reprezentowanie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids” emitowanego na antenie TVP 2.

Mamy zaszczyt poinformować, że od obecnego sezonu do grona przyjaciół Pitbike Brodnica dołącza Perfekt Smile klinika stomatologiczna.

Porady w ZUS.

Zbadaj się i zyskaj spokój - Mammografia.

Koncerty będą transmitowane za pośrednictwem FB, You Tube'a i Telewizji kablowej Eltronik.

PFRON rozszerza pomoc. Do 100 tys. złotych mogą uzyskać z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych samorządy, które wspierają osoby niepełnosprawne w czasie pandemii.

Wprowadzone obostrzenia, zamknięcie części szkół i zakładów pracy, a w konsekwencji przejście na naukę i pracę w trybie zdalnym wiążą się ze zwiększonym poczuciem stresu i lęku wielu osób.

Iga Grodzka – podopieczna CKiS w Jabłonowie Pom. zakwalifikowała się do II etapu 25. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.