Chcesz o siebie zadbać, chcesz się rozwijać, chcesz się dzielić, chcesz coś zmienić na lepsze, albo po prostu chcesz pobyć w gronie innych kobiet i po prostu odpocząć i naładować baterie.

Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży.

Celem konkursu było upowszechnianie czytelnictwa oraz wiedzy o życiu i działalności Ignacego Łyskowskiego, kształtowanie wrażliwości odbioru tekstów literackich, a przede wszystkim upamiętnienie 2021, jako roku Ignacego Łyskowskiego w Mieście i Gminie Jabłonowo Pomorskie.

Przed Świętami Wielkanocnymi 29 marca 2021 r. w gminie Brzozie ogłoszono konkurs pn. „Pisanki w Gminie Brzozie” na najpiękniejsze pisanki Wielkanocne.

W poniedziałek,12 kwietnia 2021 roku, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Zbigniewem Mikuliczem, Skarbnik Barbarą Suchocką oraz Radnym Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego Kazimierzem Łukasikiem złożyli gratulacje i podziękowali Mikołajowi Jabłońskiemu za godne reprezentowanie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids” emitowanego na antenie TVP 2.

Mamy zaszczyt poinformować, że od obecnego sezonu do grona przyjaciół Pitbike Brodnica dołącza Perfekt Smile klinika stomatologiczna.

Porady w ZUS.

Zbadaj się i zyskaj spokój - Mammografia.

Koncerty będą transmitowane za pośrednictwem FB, You Tube'a i Telewizji kablowej Eltronik.

PFRON rozszerza pomoc. Do 100 tys. złotych mogą uzyskać z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych samorządy, które wspierają osoby niepełnosprawne w czasie pandemii.