Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” Spółka Akcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko: Dziennikarz - reporter,  Miejsca pracy: Brodnica i okolice

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia dziennikarskiego, samodzielności, kreatywności, dyspozycyjności, prawa jazdy i samochodu.

Oferujemy:

 • Umowę o współpracy/ umowę o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Pracę w renomowanej spółce o stabilnej pozycji.

 

Zgłoszenia z CV oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla celów rekrutacji, należy przesyłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do dnia 9 czerwca 2019  umieszczając w tytule hasło: „dziennikarz-reporter”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Na podstawie z art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polskie Radio-Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. ul. Gdańska 48-50, 85-006 Bydgoszcz”.

 

INFORMACJA DLA KANDYDATA NA PRACOWNIKA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję Panią/Pana, że:

 1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest:

Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy

„Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A.

Bydgoszcz ul. Gdańska 48-50

REGON: 090449804

 1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) celem realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego/przyszłych rekrutacji.
 2. Podanie danych nie jest obowiązkowe, brak podania danych osobowych powoduje wstrzymanie procesu rekrutacyjnego.
 3. Dane nie będą przekazywane poza granicę kraju ani użyte do profilowania.
 4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
 6. żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 7. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 8. cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
 9. wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych.

 

 1. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Spółce jest:

Arnold Paszta

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.