22 lipca 2018 roku po raz trzynasty odbędzie się wydarzenie proekologiczne skupiające tłumy zwolenników zdrowej żywności. Tego dnia na przedzamczu w Brodnicy od godziny 13.00 do godziny 19.00 odbywać się będzie XIII Międzynarodowy Jarmark Ekologiczny „Jarmark z królewną Anną”. Jak co roku podczas imprezy czekać będzie moc atrakcji. Stanie kilkadziesiąt stoisk z żywnością ekologiczną, wyrobami artystycznymi i roślinami ozdobnymi.


Odbędą się konkursy przyrodnicze i ekologiczne z nagrodami. Na scenie od godziny 13:00 będą odbywać się koncerty, zorganizowane zostanie miasteczko medyczne, miasteczko naukowe, wesołe miasteczko dla dzieci, animacje dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorzy już dziś zapraszają mieszkańców Brodnicy oraz turystów przebywających w naszym regionie, a także wystawców: producentów żywności ekologicznej, twórców ludowych, rzemieślników oraz osoby związane ze zdrowym stylem życia, do udziału w jarmarku, który od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Szczegółowe informacje uzyskać można na stronie www.brodnica.pl, na oficjalnym profilu facebook'owym miasta: brodnica.pl - oficjalny profil miasta oraz pod nr tel. 56 49 30 363. Zgłoszenia uczestnictwa w jarmarku wysyłać można na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Brodnicy, współorganizatorami Muzeum w Brodnicy oraz PGK Sp. z o.o. Patrona objął Marszałek Województwa Kujawsko Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Bober. Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Kujawsko-Pomorski.

UM Brodnica