Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu zapraszają na bezpłatne konsultacje w Brodnicy. Dotyczyć one będą możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich.

Najbliższe spotkanie w Brodnicy, prowadzone w formie Mobilnych Punktów Informacyjnych, odbędzie się w czwartek, 25 października br. w Starostwie Powiatowym przy ul. Kamionka 18, od godz. 12.00 do 14.30, w sali nr 102.

Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedsiębiorców, osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 4,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 56 62 15 883, 56 62 15 820, kom. 797 304 124

pm / Starostwo Powiatowe