Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brodnicy zaprasza na "Noc Bibliotek 2021", która odbędzie się 8 października 2021 roku od godziny 18.30 do 21:00 w siedzibie biblioteki - Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brodnicy zaprasza na spotkanie autorskie z Tomaszem Woźniakiem pt. „Czasem miewam sny”.

12 października 2021 r. do Brodnicy przyjedzie szczepionkobus, w którym będzie możliwość zaszczepienia się przeciw wirusowi COVID-19.

7 października 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na KINO (nie tylko) KOBIET!

8 października 2021 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Brodnickiego Domu Kultury na wernisaż Mariusza Dziaka!

2 października 2021 r. podczas okolicznościowej gali w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu Krzysztof Hekert Zastępca Burmistrza Brodnicy odebrał z rąk Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego Medal Stulecia Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski.

Informacja o przyjęciu do realizacji oferty złożonej przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że bonem można jeszcze płacić do końca marca przyszłego roku.

W minionym tygodniu w związku z rozpoczęciem rewitalizacji parków Anny Wazówny i Jana Pawła II zamknięty został plac zabaw znajdujący się na terenie parku, a urządzenia w nim znajdujące się zdemontowane.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy “OBIEKTYWnie o NATURZE”, przygotowanej przez brodnickich muzealników w ramach XXV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU KULTURY LEŚNIKÓW I MYŚLIWYCH.