Dyskusyjny Klub Filmowy Brodnica zaprasza 28 maja, o godz. 18:00 do Brodnickiego Domu Kultury na seans filmowy.

1 czerwca, o godz. 17:00 Brodnicki Dom Kultury zaprasza na długo wyczekiwany spektakl Teatru Muzycznego w Toruniu, pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"!, w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej, na podstawie znanej i lubianej książki dla dzieci Justyny Bednarek, pod tym samym tytułem.

Biuro Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Brodnicy informuje, że 31 maja 2021r. upływa ustawowy termin do wniesienia opłaty za dalsze korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w bieżącym roku (dotyczy tylko napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży - sklepy).

W piątek 14.05 br. w Urzędzie Miejskim w Brodnicy odbyło się spotkanie, podczas którego nastąpiło podpisanie umowy o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, budowy budynku Dziennego Domu Pobytu Seniora „Senior+” przy ul. Tatrzańskiej w Brodnicy.

1 kwietnia 2021 roku wystartował Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. 

W związku z rozpoczęciem pracy przez rachmistrzów telefonicznych od 4 maja br., informujemy w jaki sposób można zweryfikować jego tożsamość:

Wywóz wielogabarytów.

Zgodnie z art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2020r. poz. 713 z późn. zm.) zwołuję XXIV sesję Rady Miejskiej w Brodnicy, która odbędzie się w dniu 12 maja 2021r. o godz. 12.00 w sali 202 Urzędu Miejskiego w Brodnicy.

W ramach obchodów świąt majowych odbyła się XIII edycja Miejskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

link do wideo: https://youtu.be/7HWarfMpn3I