17 i 25 sierpnia 2021 Brodnicki Dom Kultury oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają wszystkich melomanów na bezpłatne koncerty towarzyskie, w ramach projektu "WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ".

Wydarzenie ma na celu promowanie zdolnej młodzieży, pochodzącej z województwa kujawsko-pomorskiego, na co dzień uczęszczającej do szkół muzycznych w klasie skrzypiec, altówki i wiolonczeli.
17 sierpnia, o godz. 17:00 zapraszamy do BDK na koncert w wykonaniu pedagogów, prowadzących w Bachotku warsztaty instrumentalne, a 25 sierpnia, o godz. 17:00 w Brodnickim Domu Kultury wystąpi Dziecięca i Młodzieżowa Orkiestra Wakacyjna, złożona z uczestników warsztatów.
Pomorskie Towarzystwo Muzyczne reaktywowane w listopadzie 2012 roku stanowi kontynuację działalności założonego w 1921 roku jednego z najważniejszych stowarzyszeń w naszym regionie. Nawiązuje do jego tradycji oraz form działalności. Najważniejszym jego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury muzycznej i edukacji artystycznej w regionie oraz ich promocja w Polsce i Europie.
WSTĘP WOLNY.