Garbaty, zbyt duży nos z pewnością nie umknie twojej uwadze, jeśli patrzysz na czyjąś twarz. Niestety, jeśli nos nie jest symetryczny, potrafi bardzo rzucać się w oczy. Wielu pacjentów korzystających z operacji nosa zwraca uwagę, jak bardzo ich życie zmieniło się po tym zabiegu. Czy każdy krzywy nos można poddać operacji? Ile kosztuje zabieg? Przeczytaj!

Przewlekłe zmęczenie może być znakiem, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach musisz lepiej o siebie zadbać. Porozmawiajmy o tym, co możesz zrobić, aby poprawić stan swojego zdrowia, styl życia i dietę.

Alkoholizm jest chorobą, która może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i społecznych. Jest trudnym do wyleczenia uzależnieniem. Istnie szereg skutecznych metod, które pozwalają osobie uzależnionej wrócić do normalnego życia. Jak rozmawiać z bliskim, który boryka się z problemem alkoholowym? Podpowiadamy, kiedy i gdzie szukać pomocy, a także jak powinien wyglądać proces wychodzenia z nałogu.

Oczekiwanie na przyjście na świat malucha, którego nosi się pod sercem jest naprawdę ekscytujące, zaś z drugiej strony może przyprawić o ból głowy. Zanim nastąpi rozwiązanie, rodzice muszą przygotować wyprawkę dla swojego dziecka. Czego nie może zabraknąć w wyprawce? Co warto mieć w domu jeszcze przed porodem, aby nie musieć się martwić brakiem po rozwiązaniu? Jakie rzeczy koniecznie trzeba wziąć do szpitala?

Złoto to ponadczasowy kruszec, który nigdy nie wyjdzie z mody. Mimo dużej dostępności, nadal postrzegane jest jako symbol elegancji, bogactwa i luksusu. W związku z tym każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną, złotą ozdobę. Warto wybrać np. naszyjniki ze złota – to biżuteria o uniwersalnym charakterze, którą można nosić zarówno na co dzień, jak i wielkie wyjścia. W poniższym artykule podpowiadamy, jak nosić je efektownie!

Na pewno słyszałeś o tym, że pasjonaci aktywnego trybu życia dbają o to, aby regularnie spożywać odżywki białkowe. Tego typu produkty dostępne są w wielu różnych formach oraz wersjach smakowych. Jako początkujący sportowiec zastanawiasz się nad tym, dlaczego ich suplementacja jest tak istotna? Czytaj dalej, a podamy Ci trzy powody, dla których powinieneś włączyć takie preparaty do swojej diety.

Błyszcząca skóra to znak rozpoznawczy cery tłustej. Wiele osób nie wie, jak poradzić sobie z tym problemem, ściśle związanym z wydzielaniem zwiększonej ilości sebum. A rozwiązań jest przynajmniej kilka. Podpowiadamy zatem, jak walczyć z błyszczącą cerą w sposób skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla skóry!

Problemy z uzębieniem zdecydowanie należą do tych najmniej komfortowych. Brak możliwości prawidłowego przeżuwania, picia zimnych napoi czy niepokrojonych owoców to tylko kilka z wielu niedogodności jakie mogą nas spotkać. Właśnie dlatego, na wizytę u stomatologa powinniśmy umawiać się regularnie. W ten sposób jesteśmy w stanie szybko wykryć problem, a następnie się go pozbyć. Jakie są najczęstsze objawy problemów z uzębieniem?

Wybierając jakikolwiek sprzęt, z pewnością zwracasz uwagę na jego jakość. Również w przypadku suszarki do włosów powinno się podejść od kupna profesjonalnie. Dobra, trwała suszarka posłuży Ci na lata.

Wybierając kolczyki zwracamy uwagę przede wszystkim na wzornictwo i materiał, z jakiego są wykonane, tymczasem taka z pozoru niewielka rzecz, jaką jest zapięcie kolczyka może mieć ogromny wpływ na wygodę noszenia, a także na to, czy... nie zgubimy naszej biżuterii. Dziś przedstawiamy najpopularniejsze zapięcia kolczyków i przyglądamy się bliżej jednemu z ich typów: angielskim biglom. Zapraszamy do lektury.